Kolonie dla szkół – zorganizujemy je dla Was!

Kolonie dla grup szkolnych, zielone szkoły, obozy sportowe i wycieczki – kompleksowo realizujemy szkolne wyjazdy dla uczniów szkół podstawowych oraz liceów, techników i uczniowskich klubów sportowych.

Dopasowany do uczestników program, aktywny wypoczynek, bliskość atrakcji turystycznych – to nasze atuty, dzięki którym szkolny wyjazd zapadnie w pamięć uczestników na długie lata. A dzięki temu, że przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki organizatora wyjazdu i zajmujemy się niezbędnymi formalnościami, oszczędzamy mnóstwo pracy i stresu opiekunom, którzy podczas wyjazdu również mogą wypocząć.

Kolonie dla szkół – dlaczego warto?

Kolonie dla dzieci i turystyczne wyjazdy szkolne mają szereg korzyści dla uczestników. Przede wszystkim uczestnicy mają okazję do zmiany otoczenia i integracji z klasą. Szczególne znaczenie ma to po okresie izolacji i nauki zdalnej spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi. Dzieci potrzebują kontaktu z rówieśnikami, aby rozwijać umiejętności społeczne, takie jak: współpraca, asertywność, komunikacja czy empatia. Nie bez znaczenia jest także rozwój samodzielności, którą dziecko nabywa podczas wyjazdu bez rodziców. Pewność siebie, radzenie sobie z tęsknotą i trudnymi emocjami to niezwykle ważne umiejętności w życiu dziecka. Kolonie dla szkół to idealna okazja, by wspomagać rozwój w obszarze zarówno społecznym, jak i indywidualnym.

Kolonie dla grup szkolnych i uczniowskich klubów sportowych – odwiedzamy najciekawsze turystycznie zakątki Polski i Europy

Kolonie dla dzieci to także świetny sposób na odkrywanie atrakcji turystycznych. Nowo poznane miejsca dadzą dziecku świeżą perspektywę, energię i niezapomniane wspomnienia. Organizujemy kolonie nad morzem, w górach, nad jeziorami oraz w innych ciekawych pod kątem turystycznym zakątkach naszego kraju oraz Europy. Uwzględniamy pomysły i potrzeby dzieci oraz opiekunów.  Jesteśmy otwarci na to, by zorganizować wypoczynek w wybranym przez Państwa miejscu – jeśli tylko dostępna infrastruktura zapewni komfort i bezpieczeństwo uczestników, a lokalizacja pozwoli na zbudowanie atrakcyjnego programu.

Organizacja kolonii – tylko sprawdzone ośrodki wypoczynkowe dla szkół

Bezpieczeństwo i wygoda uczestników wypoczynku są dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na sprawdzone ośrodki wypoczynkowe na kolonie dla szkół, które spełniają wymagane standardy. Czyste i wygodne pokoje, zróżnicowana pod kątem aktywności przestrzeń spędzania czasu wspólnego wewnątrz i na zewnątrz, zdrowe i smaczne jedzenie, a także niezbędne zabezpieczenia to kwestie, do których przykładamy najwyższą uwagę. A dzięki temu, że działamy w branży już od kilku lat, jesteśmy w stanie wynegocjować korzystne ceny wypoczynku u naszych partnerów.

Moc atrakcji, czyli dopasowany do potrzeb uczestników i zróżnicowany program

Organizowane przez nas szkolne wyjazdy wzbudzają entuzjazm i zaangażowanie uczestników także dzięki temu, że posiadają elastyczny i dopracowany w szczegółach program. Dokładnie zapoznajemy się z preferencjami grupy, by uniknąć sytuacji, w której uczestnicy nudzą się na niedopasowanych do ich zainteresowań zajęciach. Znajdujemy najlepszy kompromis pomiędzy potrzebami a zakładanym budżetem. Zapraszamy na nasze wyjazdy dla grup zorganizowanych.

Organizujemy:obozy sportowe dla szkół, kolonie, zielone szkoły, wycieczki
Polecamy:lokalizacje nad morzem, w górach, nad jeziorem

Nasze aktualne oferty

szkoły podstawowe, licea, technika, uczniowskie kluby sportowe