Chcesz zorganizować obóz piłkarski dla swojej drużyny? Jesteśmy do dyspozycji!

Wakacje to idealny moment na organizację obozu piłkarskiego: uczestnicy są bardziej wypoczęci i chętni do rozwoju własnych umiejętności, a także otwarci na nowe doświadczenia. To czas, który wcale nie musi wiązać się z przerwą w sportowej aktywności i stratą już wypracowanego poziomu gry. Obóz piłkarski to tak naprawdę dwa w jednym: wypoczynek w pięknym otoczeniu połączony z treningami i podnoszeniem umiejętności piłkarskich uczestników. Sprawdź, jak wyglądają organizowane przez nas obozy piłkarskie i dlaczego warto wyjechać z nami.

Obozy piłkarskie – rozwój umiejętności nie tylko piłkarskich

Codzienne treningi, fachowa kadra, cenne doświadczenie i szlifowanie własnych umiejętności gry w piłkę nożną to nie wszystko, co oferują  nasze obozy piłkarskie. Dzieje się znacznie więcej! Po pierwsze wyjazd na obóz dziecka lub nastolatka bez opieki rodziców to świetna okazja, by rozwijać własne umiejętności społeczne, a także kształtować pewność siebie i samodzielność. Codzienne kontakty z rówieśnikami uczą działania zespołowego i komunikacji, potrzebnych nie tylko podczas gry w piłkę nożną, ale także w codziennym życiu. Rozłąka z rodzicami to z kolei ważny etap w życiu dzieci i młodzieży, uczący radzić sobie z niepewnością czy tęsknotą za domem.  Jednym słowem: wyjazdy na obozy piłkarskie owocują podniesieniem poziomu umiejętności nie tylko fizycznych, ale także psychicznych i sposobu funkcjonowania w grupie.

Jak obozy piłkarskie wpływają na umiejętności sportowców?

Głównym celem sportowego wyjazdu jest doskonalenie umiejętności gry w piłkę nożną. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla początkujących graczy, którzy mają okazję sprawdzić się w tej dyscyplinie sportu i rozważyć, czy chcą się w niej rozwijać, jak i dla tych bardziej zaawansowanych, którym pomoże w utrzymaniu formy i opanowaniu nowych umiejętności. Codzienne treningi powodują, że gracze szybciej opanowują i utrwalają nowe techniki, a opieka doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego trenera gwarantuje najwyższy poziom nauki. Także codzienna zdrowa sportowa rywalizacja dobrze przekłada się na motywację i zaangażowanie graczy.

Tylko sprawdzone ośrodki wypoczynkowe na obozy piłkarskie

Organizacja obozu piłkarskiego to także wybór odpowiedniego ośrodka, wyposażonego w wysokiej jakości infrastrukturę. Idealny ośrodek wypoczynkowy na obóz piłkarski ma dobrze przygotowane zaplecze treningowe, nowoczesną infrastrukturę, komfortowe pokoje i smaczne wyżywienie.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zamiłowaniu do aktywnej turystyki mamy sprawdzoną bazę noclegowo-treningową i organizujemy wyjazdy piłkarskie do miejscowości położonych nad morzem, w górach, nad jeziorami i innymi atrakcyjnymi turystycznie zakątkami naszego kraju. Z naszymi stałymi partnerami jesteśmy w stanie wynegocjować dla Waszej drużyny korzystne ceny. Dostosowujemy się do oczekiwań i potrzeb uczestników i układamy interesujący oraz angażujący program wypełniony aktywnością sportową, zajęciami rekreacyjnymi i wydarzeniami specjalnymi, sprzyjającymi integracji uczestników.

Organizujemy:obozy letnie, obozy zimowe, wyjazdy na mecze i turnieje
Polecamy:Obozy piłkarskie nad morzem

Aktualnie oferujemy

Wyjazdy dopasowane do potrzeb Twojej drużyny

    Obóz piłkarski nad morzem – Jastarnia

    Piłka nożna

    Jastarnia to urzekające, wąskie uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego. W tym kurorcie nadmorskim znajduje się sześć letnich kąpielisk, port i przystań. Miejscowość otaczają przepiękne zielone lasy ze ścieżkami biegowymi i…

    cena od 990