Podróże dla grup zorganizowanych

Kompleksowa organizacja obozów sportowych, kolonii i wycieczek

image description

Rozmowa

Telefonicznie lub mejlowo poznajemy wasze oczekiwania dotyczące wyjazdu. Razem ustalamy zakres współpracy. W ten sposób przygotowujemy się do drugiego kroku.

image description

Oferta

Przygotowujemy kilka propozycji wyjazdu dla Waszej grupy. Wybrana baza noclegowa i sportowa zawsze spełnia nasze wysokie wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa.

image description

Umowa

Jako licencjonowany organizator turystyki posiadamy odpowiednie zabezpieczenie finansowe i zapewniamy ochronę interesów konsumentów. Proponujemy wygodną formę podpisania umowy online, indywidualnie lub grupowo.

image description

Przygotowanie

Działamy! Nasza praca rozpoczyna się na długo przed przyjazdem do wybranego hotelu. Skrupulatnie ustalamy szczegóły programu, czy przygotowujemy dokumentację wypoczynku dzieci i młodzieży. Pozostajemy w kontakcie z kadrą i uczestnikami wyjazdu.

image description

Realizacja

Przystępujemy do realizacji planu wyjazdu. Przez cały pobyt jesteśmy do dyspozycji grupy. Zawsze działamy z myślą o interesie uczestnika - rekomendujemy i doradzamy, nie jesteśmy tylko biernymi wykonawcami.

image description

Wsparcie

Budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami. Dlatego, po zakończeniu wyjazdu możesz liczyć na nasze wsparcie. Przygotowujemy niezbędne dokumenty dla uczestników (np. w celu otrzymania dofinansowania do wypoczynku).

Przygotujemy Twój wyjazd od A do Z    Napisz do nas!

Naszymi klientami są m.in. kluby sportowe, szkoły, firmy, grupy nieformalne.

Dlaczego warto skorzystać z oferty biura Akademiacamp?

Wieloletnie doświadczenie związane z pracą w klubach młodzieżowych oraz pasja do podróżowania, doprowadziły do powstania biura Akademiacamp.

Dostosowujemy programu wyjazdu do konkretnych potrzeb i budżetu Klienta. Proponujemy sprawdzoną przez nas bazę noclegową i treningową, przy czym zawsze zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i jakość świadczeń. Chętnie zrealizujemy Wasz pomysł na wyjazd - w każdym miejscu w Polsce i Europie.

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki i posiadamy zabezpieczenie finansowe płatności dokonywanych przez klientów. Nasz zespół tworzą osoby zaangażowane w pracę z młodymi sportowcami, co czyni z nas solidnego partnera w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, a także wyjazdów rodzinnych i dla grup dorosłych.

Nasza oferta obejmuje:

• przygotowanie programu wyjazdu, dopasowanego do potrzeb grupy;

• przejęcie obowiązków organizatora wypoczynku dzieci i młodzieży i/lub przygotowanie dokumentacji dla grupy (m.in. zgłoszenie do bazy MEN);

• wygodny system zapisów online, system informacji dla uczestników;

• zatrudnienie kadry opiekunów, instruktorów/trenerów (w porozumieniu z grupą);

• ubezpieczenie turystyczne dla uczestników i kadry (m.in. NNW, OC, koszty rezygnacji);

• organizację transportu, transferów i rezerwacji dla grupy;

• pomoc w pozyskaniu i rozliczeniu dofinansowania do obozu sportowego (m.in. środki z MS);

PROPONUJEMY WYJAZDY

Wyjazdy szkolne

Kolonie dla grup szkolnych, zielone szkoły, obozy sportowe i wycieczki – kompleksowo realizujemy szkolne wyjazdy dla uczniów szkół podstawowych oraz liceów, techników i uczniowskich klubów sportowych. Dopasowany do uczestników program,…

Grupy taneczne

Szukasz obozu tanecznego dla grupy tanecznej, którą prowadzisz? Jesteś we właściwym miejscu! Organizujemy obozy i kolonie taneczne, dopasowane do potrzeb instruktorów. Codzienne zajęcia, cała masa atrakcji i rekreacji i jeszcze…

Piłka nożna

Wakacje to idealny moment na organizację obozu piłkarskiego: uczestnicy są bardziej wypoczęci i chętni do rozwoju własnych umiejętności, a także otwarci na nowe doświadczenia. To czas, który wcale nie musi…

Ostatnio zrealizowane wyjazdy

Dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań. Zadzwoń +48 519 592 911