Kompleksowa organizacja obozów i kolonii w Polsce

Obozy sportowe w najlepszych miejscach w Polsce

Organizujemy wyjazdy sportowe dla zespołów z kraju i zagranicy.
Sprawdzona baza treningowa, atrakcyjne lokalizacje, ciekawa oferta dodatkowych atrakcji - gwarantuje udany i przede wszystkim bezpieczny wypoczynek.

Znamy najlepsze miejsca na organizacje obozu w Polsce. Nasz piękny kraj to nie tylko morze i góry. Obóz, czy kolonię można spędzić nad jeziorami, rzekami, czy zwiedzając miasta i korzystając z ich bogatej oferty atrakcji.

Polecamy ośrodki wypoczynkowe nad morzem, dobre hotele w miastach i pensjonaty położone w u szczytów polskich gór. Ośrodki kolonijne dla grup, z którymi współpracujemy, są dostosowane do organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży oraz mają doświadczenie w obsłudze zgrupowań sportowych. Każdy obiekt wypoczynkowy został sprawdzony przez nasze biuro, a z wieloma z nich współpracujemy od kilku lat. Ośrodki te, oprócz dobrych warunków noclegowych, zapewniają smaczne posiłki, sale szkoleniowe, boiska, place zabaw, miejsca do rekreacji i wypoczynku. Nasza baza na obóz sportowy jest dobrze zlokalizowana, w niewielkiej odległości od miejscowych atrakcji (np. plaż, szlaków górskich, zabytków, sklepów itp.).

Przygotowując obozy sportowe stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo. Dlatego wybieramy atrakcyjne ośrodki sportowo treningowe nad morzem, w górach, na Kaszubach, na Mazurach i w innych ciekawych lokalizacjach. Wybrane przez nas miejsca na obóz sportowy, charakteryzują się nowoczesną infrastrukturą - m.in. boiska piłkarskie, stadiony lekkoatletyczne, hale sportowe. Centra sportowe sportowe często udostępniają drużynom przebywającym na zgrupowaniu, siłownię, basen, czy saunę. Dostosowujemy godziny treningów do oczekiwań grupy, zajmujemy się rezerwacją obiektów sportowych, transportem i całą logistyką. Wybrane przez nas miejscowości do organizacji zgrupowania sportowego, cieszą się popularnością wśród wielu dyscyplin sportowych. Dzięki temu, organizacja sparingu na obozie sportowym nie jest problemem.

Cena obozu sportowego w Polsce 2021

Organizacja zgrupowania sportowego przy pomocy biura podróży, wcale nie musi oznaczać, że dobre kolonie sportowe w Polsce muszą być drogie.
Naszym zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie oferty obozu dla klubu sportowego, w tym ostatecznej ceny wyjazdu. Przygotowując propozycję wyjazdu, wybieramy sprawdzone ośrodki w Polsce na organizację obozu piłkarskiego, siatkarskiego, koszykarskiego, czy tanecznego. Działając na rynku od kilku lat, w imieniu naszych klientów, chętnie negocjujemy zniżki u stałych partnerów. Możemy elastycznie dopasować terminy wyjazdów w każdym miejscu w Polsce. Staramy się tak przygotowywać program na obóz dla drużyny, żeby każdy z uczestników był zadowolony - dziecko, trener, rodzic, klub sportowy.
Organizujemy:zgrupowania, kolonie dla szkół, obozy sportowe
Polecamy: w górach, nad morzem, w mieście, nad jeziorem

Nasze propozycje w całej Polsce

ośrodki wypoczynkowe, doskonała baza treningowa, hotele, pensjonaty

  Obóz sportowy Niechorze

  6-12 dni

  Niechorze, to niewielka nadmorska miejscowość, która oferuje znakomitą bazę sportową, doskonałe warunki noclegowe oraz szerokie i piaszczyste plaże.

   Obóz piłkarski nad morzem – Jastarnia

   6-12 dni

   Jastarnia to urzekające, wąskie uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego. W tym kurorcie nadmorskim znajduje się sześć letnich kąpielisk, port i przystań. Miejscowość otaczają przepiękne zielone lasy ze ścieżkami biegowymi i trasami rowerowymi.

    Obóz sportowy Karpacz

    6-12 dni

    Karpacz to miasto położone wśród Karkonoszy, u podnóża Śnieżki. Okolica zapewnia mnóstwo atrakcji, zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim.

     Obóz sportowy Pobierowo

     6-12 dni

     Organizacja obozu sportowego w niewielkiej miejscowości Pobierowo, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie morza i lasów sosnowych.