Kompleksowa organizacja obozów i kolonii w Polsce

Obozy sportowe w najbardziej atrakcyjnych miejscach w Polsce

Organizujemy wyjazdy sportowe dla zespołów z kraju i zagranicy. Sprawdzona baza treningowa, atrakcyjne lokalizacje i bogata oferta dodatkowych zajęć i aktywności - to gwarancja udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Znamy najlepsze miejsca na organizacje obozu w Polsce. Nasz piękny kraj to nie tylko morze i góry. Obóz czy kolonię można spędzić nad jeziorami, rzekami, a także zwiedzając miasta i korzystając z ich bogatej oferty turystycznej.

Polecamy ośrodki wypoczynkowe nad morzem, dobre hotele w miastach i pensjonaty położone u szczytów polskich gór. Ośrodki kolonijne dla grup, z którymi współpracujemy, są dostosowane do organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży oraz mają doświadczenie w obsłudze zgrupowań sportowych. Każdy obiekt wypoczynkowy został sprawdzony przez nasze biuro, a z wieloma z nich współpracujemy od kilku lat. Ośrodki te, oprócz dobrych warunków noclegowych, zapewniają smaczne posiłki, sale szkoleniowe, boiska, place zabaw, miejsca do rekreacji i wypoczynku. Nasza baza na obozy sportowe jest położona w korzystnych lokalizacjach, w niewielkiej odległości od miejscowych atrakcji (np. plaż, szlaków górskich, zabytków, sklepów itp.).

Przygotowując obozy sportowe, stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oferty i bezpieczeństwo. Dlatego wybieramy atrakcyjne ośrodki sportowo-treningowe nad morzem, w górach, na Kaszubach, na Mazurach i w innych ciekawych lokalizacjach. Wybrane przez nas miejsca na obóz sportowy charakteryzują się nowoczesną infrastrukturą, taką jak: boiska piłkarskie, stadiony lekkoatletyczne, hale sportowe. Centra sportowe często udostępniają drużynom przebywającym na zgrupowaniu siłownię, basen  czy saunę. Dostosowujemy godziny treningów do oczekiwań grupy, zajmujemy się rezerwacją obiektów sportowych, transportem i całą logistyką. Wybrane przez nas miejscowości do organizacji zgrupowania sportowego to miejsca, w których trenować można różne dyscypliny sportu, również z udziałem miejscowych drużyn, dzięki czemu organizacja sparingu na obozie sportowym nie jest problemem.

Cena obozu sportowego w Polsce 2022

Organizacja zgrupowania sportowego przy pomocy biura podróży wcale nie musi oznaczać, że dobre kolonie sportowe w Polsce będą drogie.
Naszym zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie oferty obozu dla klubu sportowego, w tym zapewnienie korzystnej ceny wyjazdu. Przygotowując propozycję obozu, wybieramy sprawdzone ośrodki w Polsce na organizację obozu piłkarskiego, siatkarskiego, koszykarskiego  czy tanecznego. Działając na rynku od kilku lat, w imieniu naszych klientów zawsze negocjujemy zniżki u stałych partnerów. Możemy elastycznie dopasować terminy wyjazdów w każdym miejscu w Polsce. Staramy się tak przygotowywać program na obóz dla drużyny, żeby każdy z zainteresowanych był zadowolony - dziecko, trener, rodzic, klub sportowy.
Organizujemy:zgrupowania, kolonie dla szkół, obozy sportowe
Polecamy: w górach, nad morzem, w mieście, nad jeziorem

Nasze propozycje w całej Polsce

ośrodki wypoczynkowe, doskonała baza treningowa, hotele, pensjonaty

  Obóz sportowy Niechorze

  6-12 dni

  Niechorze, to niewielka nadmorska miejscowość, która oferuje znakomitą bazę sportową, doskonałe warunki noclegowe oraz szerokie i piaszczyste plaże.

   Obóz piłkarski nad morzem – Jastarnia

   6-12 dni

   Jastarnia to urzekające, wąskie uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego. W tym kurorcie nadmorskim znajduje się sześć letnich kąpielisk, port i przystań. Miejscowość otaczają przepiękne zielone lasy ze ścieżkami biegowymi i trasami rowerowymi.

    Obóz sportowy Karpacz

    6-12 dni

    Karpacz to miasto położone wśród Karkonoszy, u podnóża Śnieżki. Okolica zapewnia mnóstwo atrakcji, zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim.

     Obóz sportowy Pobierowo

     6-12 dni

     Organizacja obozu sportowego w niewielkiej miejscowości Pobierowo, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie morza i lasów sosnowych.