Ośrodki wypoczynkowe nad morzem - obozy i kolonie dla grup

Aktywne wakacje dla dzieci - nad morzem

Wypoczynek dzieci i młodzieży nad polskim morzem cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród drużyn sportowych, m.in.: piłkarskich, siatkarskich i koszykarskich. Kurorty nadmorskie oferują mnóstwo atrakcji dla młodych sportowców przebywających na zgrupowaniu. Spacery, kąpiele w morzu, zajęcia na plaży, klimat - to wszystko przyciąga drużyny sportowe z całej Polski, a coraz częściej także z zagranicy. Zapraszamy kluby piłkarskie, kluby siatkarskie, akademie, szkoły, szkółki sportowe, uczniowskie kluby sportowe na letnie i zimowe obozy sportowe nad polskim morzem.

Miejsca na organizację obozu i kolonii dla dzieci

Rozbudowana baza noclegowa dostępna nad morzem zaspokoi potrzeby każdej grupy zorganizowanej. Współpracujemy ze sprawdzonymi obiektami kolonijnymi, ośrodkami wypoczynkowymi, hotelami i pensjonatami. Możemy zakwaterować Twoją drużynę w komfortowych pokojach z łazienkami lub w równie wygodnych, lecz nieco tańszych, obiektach ze wspólną łazienką. Oferta obozu sportowego nad morzem, którą przygotujemy dla Twojego klubu, będzie dopasowana do potrzeb wszystkich zaangażowanych w wyjazd - dzieci, rodziców, trenerów.

Doskonała baza treningowa nad morzem 2022

Duża popularność polskiego wybrzeża wśród klubów sportowych sprawia, że rozegranie meczu towarzyskiego nie jest problemem. Do wspólnego treningu lub sparingu można zaprosić jedną z drużyn przebywających na obozie sportowym lub miejscowy zespół, który bardzo chętnie weźmie udział w spotkaniu. Miejscowości nadmorskie bardzo często posiadają znakomitą bazę sportową, dostosowaną do treningu wielu dyscyplin, tj.: sporty halowe, piłka nożna, lekkoatletyka, czy tenis ziemny. Kolonie sportowe nad morzem dają niepowtarzalny klimat, który zostanie w pamięci Twojej drużyny jeszcze długo po zakończeniu wyjazdu.

Organizujemy:kolonie dla grup, obozy sportowe, wycieczki
Polecamy: Niechorze, Rewal, Mrzeżyno, Jastarnia, Pobierowo

Aktualne oferty na organizację obozu

Specjalnie dla: klubów sportowych, akademii, stowarzyszeń, szkół

  Obóz sportowy Niechorze

  6-12 dni

  Niechorze, to niewielka nadmorska miejscowość, która oferuje znakomitą bazę sportową, doskonałe warunki noclegowe oraz szerokie i piaszczyste plaże.

   Obóz piłkarski nad morzem – Jastarnia

   6-12 dni

   Jastarnia to urzekające, wąskie uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego. W tym kurorcie nadmorskim znajduje się sześć letnich kąpielisk, port i przystań. Miejscowość otaczają przepiękne zielone lasy ze ścieżkami biegowymi i trasami rowerowymi.

    Obóz sportowy Pobierowo

    6-12 dni

    Organizacja obozu sportowego w niewielkiej miejscowości Pobierowo, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie morza i lasów sosnowych.