Ośrodki wypoczynkowe nad morzem - obozy i kolonie dla grup

Aktywne wakacje dla dzieci - nad morzem

Wypoczynek dzieci i młodzieży nad polskim morzem cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród drużyn sportowych m.in. piłkarskich, siatkarskich, koszykarskich. Kurorty nadmorskie oferują mnóstwo atrakcji dla młodych sportowców, przebywających na zgrupowaniu. Spacery, kąpiele w morzu, zajęcia na plaży, klimat - to wszystko przyciąga kluby sportowe z całej polski, a coraz częściej z zagranicy. Zapraszamy kluby piłkarskie, kluby siatkarskie, akademie, szkoły, szkółki sportowe, uczniowskie kluby sportowe na letnie i zimowe obozy sportowe nad polskim morzem.

Miejsca na organizację obozu i kolonii dla dzieci

Rozbudowana baza noclegowa dostępna nad morzem zaspokoi potrzeby każdej grupy zorganizowanej. Współpracujemy ze sprawdzonymi obiektami kolonijnymi, ośrodkami wypoczynkowymi, hotelami i pensjonatami. Możemy zakwaterować twoją drużynę w komfortowym pokojach z łazienkami lub w równie wygodnych lecz nieco tańszych obiektach ze wspólną łazienką. Oferta obozu sportowego nad morzem, którą przygotujemy dla Twojego klubu, będzie dopasowana do oczekiwań wszystkich uczestników wyjazdu - dzieci, rodziców, trenerów.

Doskonała baza treningowa nad morzem 2021

Duża popularność polskiego wybrzeża wśród klubów sportowych, sprawia, że rozegranie meczu towarzyskiego nie jest problemem. Do wspólnego treningu lub sparingu można zaprosić jedną z drużyn przebywających na obozie sportowym lub miejscowy zespół, który bardzo chętnie weźmie udział w spotkaniu. Miejscowości nadmorskie bardzo często posiadają znakomitą bazę sportową, dostosowaną do treningu wielu dyscyplin tj. sporty halowe, piłka nożna, lekkoatletyka, czy tenis ziemny. Kolonie sportowe nad morzem dają niepowtarzalny klimat, który zostanie zapamiętany przez twoją drużynę na bardzo długo.

Organizujemy:kolonie dla grup, obozy sportowe, wycieczki
Polecamy: Niechorze, Rewal, Mrzeżyno, Jastarnia, Pobierowo

Aktualne oferty na organizację obozu

Specjalnie dla: klubów sportowych, akademii, stowarzyszeń, szkół

  Obóz sportowy Niechorze

  6-12 dni

  Niechorze, to niewielka nadmorska miejscowość, która oferuje znakomitą bazę sportową, doskonałe warunki noclegowe oraz szerokie i piaszczyste plaże.

   Obóz piłkarski nad morzem – Jastarnia

   6-12 dni

   Jastarnia to urzekające, wąskie uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego. W tym kurorcie nadmorskim znajduje się sześć letnich kąpielisk, port i przystań. Miejscowość otaczają przepiękne zielone lasy ze ścieżkami biegowymi i trasami rowerowymi.

    Obóz sportowy Pobierowo

    6-12 dni

    Organizacja obozu sportowego w niewielkiej miejscowości Pobierowo, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie morza i lasów sosnowych.